Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Bashkimi kthen Andi Shehun në skuadër

Bashkimi kthen Andi Shehun në skuadër


25 July, 2021 @16:25

Skuadra e Bashkimit ka bërë zyrtare transferimin e basketbollistit prizrenas, Andi Shehu.

Shehu, i cili së fundi luajti për skuadrën e Vëllaznimit, është kthyer te skuadra e Bashkimit pas 5 vitesh.

Ai ka qenë pjesë e portokallezinjve edhe gjatë stinorit 2015/16.

24-vjeçari, në stinorin që e lëmë pas, pati mesatare prej 10.5 pikëve dhe 3.5 kërcimeve për ndeshje, duke qenë lojtari më i dalluar vendor te skuadra gjakovare.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga