Të gjitha lajmet

RAHOVECI - LIPJANI

Ç1: 10 epërsia në Mizahir Isma

Ç1: 10 epërsia në Mizahir Isma

18 January, 2020 @17:21

Pas 10 minutave lojë në Mizahir Isma, rezultati është 22-12 në të mirë të Rahovecit.

Joshua McFolley me 8 pikë është më i miri te Rahoveci deri më tani, kurse te Lipjani Warren Winson me 6 pikë.

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Lipjani

18 January, 2020 @16:54

Janë caktuar pesëshet e para të Rahovecit dhe të Lipjanit. RAHOVECI: Altin Morina, Joshua McFolley, Alban Veseli, Darell Davis, Jabari…

SUPERLIGA

Xhiroja hapet në Mizahir Isma

18 January, 2020 @10:26

Xhiroja e 21 e Superligës së Kosovës në basketboll, do të hapet në palestrën “Mizahir Isma”. Rahoveci do të përballet…

BASHKIMI

Bashkimi zyrtarizon alo qendrën Spenser Mitchell

FOTO / KB Bashkimi

17 January, 2020 @18:38

Para pak çastesh, skuadra prizrenase Bashkimi e zyrtarizoi alo qendrën amerikane, Spenser Mitchell. Mitchell është 28 vjeç dhe luan në…

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (20)

17 January, 2020 @18:13

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 20 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës…

BASHKIMI

Thyhen xhamat e autobusit, sulmohet Kurti

16 January, 2020 @21:59

Pas ndeshjes dhe fitores së Bashkimit në Mitrovicë ndaj Trepçës, autobusit që ka udhëtuar Bashkimi i janë thyer xhamat. …

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga