Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 5: KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Ç1: Rezultati i barabartë në 10 minutëshin parë

Ç1: Rezultati i barabartë në 10 minutëshin parë


29 April, 2021 @19:24

Rezultati pas 10 minutave lojë në ndeshjen finale të Ligës së Femrave është i barabartë 22-22.

Irma Konjusha te Bashkimi është duke luajtur me 10 pikë, kurse te Penza Ashlie Howell me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave