Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç1: Rezultati i ngushtë pas 10 minutave (Rahoveci-Prishtina)

Ç1: Rezultati i ngushtë pas 10 minutave (Rahoveci-Prishtina)


1 December, 2021 @19:29

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen Rahoveci - Prishtina me rezultat të ngushtë 26-24.

Cavon Baker me 8 pikë është më i miri te Rahoveci, kurse te Prishtina Dachon Burke me 7 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga