Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Ç3: 10 epërsia, edhe 10 minuta lojë

Ç3: 10 epërsia, edhe 10 minuta lojë


7 February, 2021 @15:18

Ka përfunduar çereku tretë në finalen e Kupës së Kosovës te femrat

Bashkimi aktualisht është në epërsi prej 10 pikëve ndaj Prishtinës (47-57).

Aisha Balarabe dhe Saranda Daci me nga 14 pikë aktualisht janë më të dalluarat te Bashkimi, kurse te Prishtina Alexis Tolefree me 22 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave