Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 5: KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Ç3: Penza afër titullit

Ç3: Penza afër titullit


29 April, 2021 @20:18

Penza është shumë afër titullit.

Pas 30 minutave lojë, rezultati është 53-63 për Penzën.

Gabrielle Cooper me 16 pikë është më e dalluara deri më tani te Penza, kurse te Bashkimi Aisha Balarabe me 19 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave