Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRAJERI I KBF BASHKIMI

E fiton Kupën dhe dorëhiqet nga detyra

Fotot: FBK

E fiton Kupën dhe dorëhiqet nga detyra


14 February, 2022 @15:41

Trajneri i deritashëm i KBF Bashkimi, Juxhin Shaqiri, ka dhënë dorëheqje nga posti i tij, një ditë pasi që fitoi Kupën e Kosovës me vajzat.

Sipas njoftimit zyrtar të KBF Bashkimi, Shaqiri ka ofruar dorëheqje për arsye personale, të cilat klubi ka qenë i detyruar t’i pranojë.

Klubi i ka dëshiruar suksese në angazhimin e tij të më vonshëm, ndërsa e ka falenderuar për punën e kryet dhe trofeun e fituar dje, me vajzat prizrenase.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave