Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PENZA

Edhe Ermelinda Gjuka vazhdon me Penzën

Edhe Ermelinda Gjuka vazhdon me Penzën


27 August, 2021 @23:10

Kampionja aktuale në Ligën e Femrave, Penza, ka vazhduar kontratën e lojtares, Ermelinda Gjuka.

Lojtarja 186 cm e gjatë, do të jetë pjesë e skuadrës edhe për stinorin 2021/22.

Përveç Gjukës, Penza deri më tani u forcua me Jeta Zekën, Sihana Ramoja dhe Gresa Berishën.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave