Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI

Edmond Kryeziu rikthehet te ish-skuadra

Edmond Kryeziu rikthehet te ish-skuadra


30 December, 2021 @21:04

Basketbollisti prizrenas, Edmond Kryeziu, është rikthyer te ish-skuadra e tij, Rahoveci.

Kryeziu në fillim të stinorit ishte transferuar te Bashkimit, derisa kthehet përsëri te Rahoveci për pjesën e dytë të stinorit.

TABELA AKTUALE

Edmondi te Bashkimi sivjet luajti në 10 ndeshje me mesatare prej 5.7 pikëve, 1 asistimeve dhe 3 kërcimeve për ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga