Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FBK

FBK Superliga, kur fillon sezoni i ri?

TOPSPORTI / ARKIV

FBK Superliga, kur fillon sezoni i ri?


3 August, 2021 @17:23

Ndër të tjera, sot FBK ka bërë të ditur edhe se kur fillon sezoni i ri i Superligës në basketboll te meshkujt.

Sezoni i ri i Superligës do të fillojë më datat 8/9 shtator 2021, e në pikëpyetje është se a do të jenë pjesë e Superligës 8 apo 9 ekipe, me Vëllaznimin që ndoshta do të jetë pjesë e Superligës përmes Wild Card-ës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga