Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISH-TRAJNERI I BASHKIMIT

Furkan Saglik fillon me fitore në Superligën e Femrave në Turqi

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Furkan Saglik fillon me fitore në Superligën e Femrave në Turqi


10 October, 2021 @22:35

Ish-trajneri i Bashkimit, Furkan Saglik, ka filluar stinorin me fitore në Superligën e Femrave në Turqi.

Skuadra e trajnerit Saglik, HDI Sigorta Yalova, e mposhti Tarsus Belediyesi si mysafir me rezultat 60-51.

Skuadra e Yalovas gjendet në pozitën e pestë aktualisht, derisa trajneri Saglik në një bisedë me TopSporti.com, ka thënë se qëllimi i skuadrës është Play Offi edhe pse Liga është shumë e fortë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave