Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO E FINALES

Highlights: KBF Bashkimi - KBF Prishtina

Foto: FBK

Highlights: KBF Bashkimi - KBF Prishtina


19 February, 2023 @21:06

Vajzat e Bashkimit kanë arritur të mbrojnë trofeun e Kupës së Kosovës në basketboll, duke fituar në finale të garës ndaj KBF Prishtinës. Më efikasja dhe më e merituara për fitoren e KBF Bashkimit ka qenë amerikanja Khadija Brown Haywood.

Momentet e finales:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave