Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja KBF Bashkimi - KBF Prishtina

Highlights nga ndeshja KBF Bashkimi - KBF Prishtina


11 February, 2021 @22:13

KBF Bashkimi e mposhti KBF Prishtinën me rezultat 89-80.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave