Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja KBF Prishtina - KBF Bashkimi (Finalja)

Highlights nga ndeshja KBF Prishtina - KBF Bashkimi (Finalja)


7 February, 2021 @19:23

KBF Prishtina duke e mposhtur KBF Bashkimin me rezultat 75-71, e fitoi Kupën e Kosovës te femrat.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave