Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prishtina - Penza

Highlights: Prishtina - Penza


11 December, 2021 @23:14

Skuadra e femrave të Prishtinës ka kryer vjeshtën në Ligën e Femrave si lidere e padiskutueshme me bilans perfekt.

TABELA AKTUALE

Këtë ato më së miri e vërtetuan edhe sonte, kur mposhtën ndjekësen e tyre të parë në renditje, Penza.

Momentet e ndeshjes, në video.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave