Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO E FINALES

Highlights: Trepça-Prishtina

Fotot: FBK

Highlights: Trepça-Prishtina


19 February, 2023 @23:13

Një finale për tu mbajtur mend, me mbrojtje të mirë, lojë të mirë dhe luftë deri në minutën e fundit të takimit, të cilën e fitoi Trepça karshi Prishtinës. Mitrovicasit kështu mbrojtën trofeun e vitit të kaluar, ndërsa në total, numrin e Kupave të Kosovës e çuan në gjashtë.

Trepca vs. Prishtina

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga