Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Vëllaznimi-Peja

Highlights: Vëllaznimi-Peja


16 January, 2023 @12:40

Peja iu rikthye fitores dje, duke e mposhtur Vëllaznimin në Shani Nushi, ndërsa verdhezinjtë arritën ta ruajnë vendin e dytë në renditje së paku edhe për një xhiro dhe të mbahen me lideren, Prishtinën, në ndjekje të kreut.

Në anën tjetër, Vëllaznimi ka humbur pozitën e pestë, duke pësuar nga Peja, ndërsa ka rënë në pozitën e gjashtë të renditjes duke bërë bilancin 7-11.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga