Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

IRMA KONJUSHA

Irma Konjusha pensionohet nga basketbolli

Irma Konjusha pensionohet nga basketbolli


27 January, 2022 @21:38

Njëra ndër basketbollistet më të mira në Ligën e Femrave, Irma Konjusha, është pensionuar nga basketbolli aktiv.

Konjusha këtë vendim e njoftoi në llogarin e saj personale.

Irma karrierën e saj do ta vazhdojë si refere.

Irma Konjusha gjatë karrierës së saj ka fituar çdo trofe të mundshëm në Kosovë dhe ka luajtur në 3 skuadrat më të mira si Prishtina, Penza e Bashkimi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave