Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA 2021/22

Kampioni nis mbrojtjen e titullit në “Minatori”

Kampioni nis mbrojtjen e titullit në “Minatori”


20 August, 2021 @13:03

Para pak çastesh, është hedhur shorti për stinorin 2021/22 në Superligën e Kosovës në basketboll.

Superliga do të fillojë në mesin e muajit shtator, derisa nga 1 deri 5 shtator do të zhvillohen ndeshjet e Superkupës, ku do të marrin pjesë tetë skuadrat e Superligës.


Xhiro 1

Trepça - Golden Eagle Ylli

Prizreni 16 - Rahoveci

Drita - Sigal Prishtina

Peja - Bashkimi

Xhiro 2

Golden Eagle Ylli - Bashkimi

Sigal Prishtina - Peja

Rahoveci - Drita

Trepça - Prizreni 16

Xhiro 3

Prizreni 16 - Goldean Eagle Ylli

Drita - Trepça

Peja - Rahoveci

Bashkimi - Sigal Prishtina

Xhiro 4

Golden Eagle Ylli - Sigal Prishtina

Rahoveci - Bashkimi

Trepça - Peja

Prizreni 16 - Drita

Xhiro 5

Drita - Golden Eagle Ylli

Peja - Prizreni 16

Bashkimi - Trepça

Sigal Prishtina - Rahoveci

Xhiro 6

Golden Eagle Ylli - Rahoveci

Trepça - Sigal Prishtina

Prizreni 16 - Bashkimi

Drita - Peja

Xhiro 7

Peja - Golden Eagle Ylli

Bashkimi - Drita

Sigal Prishtina- Prizreni 16

Rahoveci - Trepça


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga