Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA

Kapiteni qëndron në Karagaç

Kapiteni qëndron në Karagaç


16 August, 2021 @19:31

Kapiteni i Pejës, Dardan Berisha, ka vazhduar kontratën me Pejën.

Superylli Berisha do të jetë pjesë e Pejës edhe 1 stinor.

Dardan Berisha ishte njëri ndër më të mirët e Pejës në stinorin kaluar. Ai luajti me mesatare prej 18.2 pikëve, 5.1 kërcimeve e 4.4 asistimeve për ndeshje.

Peja në stinorin e kaluar ka pësuar nga Golden Eagle Ylli në finale me rezultat 3-0.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga