Të gjitha lajmet

KBF BASHKIMI

KBF Bashkimi liron asistuesen më të mirë të skuadrës

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

KBF Bashkimi liron asistuesen më të mirë të skuadrës


13 January, 2021 @16:26

Para pak çastesh, KBF Bashkimi ka bërë të ditur se ka liruar basketbollistën, Arbnore Përqukun.

Vendimin e morri skuadra prizrenase, duke thënë se nuk janë përputhur idetë e klubit dhe lojtares në fjalë.

TABELA AKTUALE

Përquku ishte njëra ndër më të mirët e KBF Bashkimit, derisa pritet të zëvendësohet me ndonjë lojtare tjetër.


KBF VËLLAZNIMI - KBF KASTRIOTI

Baker gati gjysmën e pikëve në fitore

FBK Liga e Femrave

Baker gati gjysmën e pikëve në fitore

23/01/21 @ 16:35

KBF BASHKIMI - KBF PENZA

KBF Bashkimi e hap pjesën e dytë me fitore

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi e hap pjesën e dytë me fitore

23/01/21 @ 15:26

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Kastrioti - KBF Vëllaznimi

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Kastrioti - KBF Vëllaznimi

23/01/21 @ 13:34

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

23/01/21 @ 12:58

LIGA E FEMRAVE

KBF Kastrioti i përforcuar kërkon fitoren e parë ndaj KBF Vëllaznimit

FBK Liga e Femrave

KBF Kastrioti i përforcuar kërkon fitoren e parë ndaj KBF Vëllaznimit

23/01/21 @ 11:11

LIGA E FEMRAVE

Me derbi fillon Liga e Femrave

FBK Liga e Femrave

Me derbi fillon Liga e Femrave

23/01/21 @ 10:53

LIGA e FEMRAVE

Liga e Femrave fillon nesër, përforcohen të gjitha skuadrat

FBK Liga e Femrave

Liga e Femrave fillon nesër, përforcohen të gjitha skuadrat

22/01/21 @ 19:04

LIGA E FEMRAVE

Da’jah dhe Tolefree, amerikanet e vashave prishtinase

FBK Liga e Femrave

Da’jah dhe Tolefree, amerikanet e vashave prishtinase

15/01/21 @ 19:07

LIGA E FEMRAVE

Bashkimi rikthen dy ish lojtare dhe transferon një malaziase

FBK Liga e Femrave

Bashkimi rikthen dy ish lojtare dhe transferon një malaziase

15/01/21 @ 18:52

TRANSFERIMET

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

15/01/21 @ 17:51


Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave