Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF BASHKIMI

KBF Bashkimi përforcohet me ish-lojtaren e Los Angeles Sparks

KBF Bashkimi përforcohet me ish-lojtaren e Los Angeles Sparks


3 January, 2022 @18:58

Pas rezultateve jo aq të mira në pjesën vjeshtore të stinorit në Ligën e Femrave, KBF Bashkimi është përforcuar me amerikanen, Monique Coker.

Coker ka një përvojë në ligën më të fortë në botë te femrat, WNBA. Ajo ka luajtur te skuadrat Los Angeles Spark dhe New York Liberty.

39 vjeçarja gjithashtu gjatë karrierës së saj ka luajtur edhe në Turqi, Spanjë, Poloni, Izrael, Finlandë, Rumani, Angolë e Maroko.

TABELA AKTUALE

KBF Bashkimi aktualisht ka 6 fitore e 4 humbje në Ligën e Femrave.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave