Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF PRISHTINA - KBF PENZA

KBF Prishtina pa telashe kundër Penzës, një hap para finales

FOTO / KBF Prishtina

KBF Prishtina pa telashe kundër Penzës, një hap para finales


21 March, 2023 @23:17

Derbi në mes të KBF Prishtinës dhe Penzës, i takoi vashave prishtinase.

Në krye me trajnerin Albert Sylejmani, KBF Prishtina e mposhti Penzën në ndeshjen e parë të Play Offit me rezultat 100-57.

SKEMA E PLAY OFFIT

Ndeshja e dytë do të luhet në Pejë, derisa skuadra që shënon dy fitore, kalon në finale.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave