Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUELI DIREKT NË YOUTUBE

Kosova-Danimarka, direkt në Youtube

Kosova-Danimarka, direkt në Youtube


28 November, 2021 @15:51

Përballja e dytë e Kosovës në kuadër të parakualifikimeve për Eurobasket 2025 luhet sonte ndaj Danimarkës në Prishtinë.

Basketbollistët e Kosovës të drejtuar nga selektori grek Christos Marmarinos kërkojnë fitoren e parë në grup dhe pikët e shpresës në këtë ndeshje, ndërsa dueli mund të ndiqet direkt në kanalin e FIBA-së në Youtube, duke klikuar mëposhtë prej orës 19:00.

TABELA AKTUALE:

1. Norvegjia 1-0
2. Kosova 0-1
3. Danimarka 0-0.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga