Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

C1: NORVEGJIA-KOSOVA

Kosova në epërsi pas çerekut të parë

Kosova në epërsi pas çerekut të parë


25 November, 2021 @19:21

Kosova ka arritur të mbyllë çerekun e parë të ndeshjes në epërsi ndaj Norvegjisë, 19-22.

Pas startit të mirë të Kosovës, Norvegjia me kalim të kohës është këndellur për tu kryer çereku i parë me katër pikë dallim.

Më efikasit te Kosova për momentin janë Hajrizi, Berisha e Morina - të gjithë me nga 5 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga