Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI

Livestream: Kosova (F) - Malta (F)

FOTO / FIBA

Livestream: Kosova (F) - Malta (F)


25 July, 2021 @15:10

Vashat e Kosovës aktualisht janë duke luajtur me Maltën për vendin e tretë në Kampionatin Evropian për shtetet e vogla.

Më poshtë ndeshjan mund ta ndiqni drejtpërdrejt.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja