Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PENZA

Melita Luci largohet nga Penza

Melita Luci largohet nga Penza


21 December, 2021 @21:24

Fundorja pejane, Melita Luci, nuk do të jetë pjesë e Penzës.

Lajmin e konfirmoi basketbollistja për TopSportin, derisa arsyeja kryesore ishte minutat e pakta.

Melita është njëra ndër asistueset më të mira të Penzës, derisa kishte pësuar një lëndim në stinorin e kaluar.

Penza aktualisht gjendet në pozitën e dytë në Ligën e Femrave me 8 fitore e 2 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave