Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF PENZA - KBF KASTRIOTI

Penza pa telashe ndaj Kastriotit

Penza pa telashe ndaj Kastriotit


21 March, 2022 @23:55

Kampionja aktuale e Ligës së Femrave, Penza, e deklasoi Kastriotin me rezultat 132-28.

Kjo ishte fitorja e 15 e Penzës dhe me 4 humbje gjendet në pozitën e dytë, kurse Kastrioti vazhon serinë negative me 19 humbje rresht.

TABELA AKTUALE

Penza në xhiron e fundit të stinorit të rregullt do të përballet me Prishtinën që është pa humbje deri më tani, kurse Kastrioti me Vëllaznimin.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave