Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 5: KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza


29 April, 2021 @18:41

Publikohen pesëshet e para në ndeshjen finale të Ligës së Femrave në mes të KBF Bashkimit dhe KBF Penzës.

KBF BASHKIMI: Irma Konjusha, Sara Vraniqi, Marigona Rushiti, Saranda Daci, Aisha Balarabe.

KBF PENZA: Arbnore Përquku, Tringa Ukaj, Valbone Bytyqi, Gabrielle Cooper, Ashlie Howell.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave