Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Kosova (F) - Luksemburgu (F)

Pesëshet e para: Kosova (F) - Luksemburgu (F)


21 July, 2021 @17:58

Publikohen pesëshet startuese të Kosovës (F) dhe Luksemburgut (F).

KOSOVA (F): Tolefree, Përquku, Konjusha, Shatri, Daci.

LUKSEMBURGU (F): Jablonowski,  Meynadier, Mossong, Mreches, Vujakovic


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja