Të gjitha lajmet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Trepça

Pesëshet e para: Prishtina - Trepça

1 November, 2020 @18:52

Publikohen pesëshet e para të Prishtinës dhe Trepçës.

PRISHTINA: Altin Morina, Arian Qallaku, Arian Mehmeti, Meriton Ismaili, Fisnik Rugova.

TREPÇA: Kalin Levon Fisher, Rinol Gashi, Burim Zekiqi, Mojeed Ewuosho, Deshaun Haygood.

MATCH REPORT: YLLI-BASHKIMI

Pas Prizrenit, Ylli njofton edhe Bashkimin me disfatë

1 November, 2020 @18:48

Skuadra e Yllit ka shënuar edhe fitoren e dytë me radhë në Superligë, duke e mposhtur edhe një ekip prizrenas…

Ç3: YLLI-BASHKIMI

Në çerekun e fundit, hyhet me 6 pikë dallim

1 November, 2020 @18:22

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Ylli-Bashkimi, ku po zhvillohet një betejë e madhe për të fituar këtë…

PP: YLLI - BASHKIMI

Bashkimi ngushton epërsinë e Yllit

1 November, 2020 @17:53

Pas një paraqitjeje tejet të mirë në çerek të dytë të ndeshjes, Bashkimi ka arritur të ngushtojë epërsinë 13 pikëshe…

Ç1: GOLDEN EAGLE YLLI - BASHKIMI

Ylli nis furishëm ndaj Bashkimit

1 November, 2020 @17:19

Para pak çastesh ka pëfunduar çereku i parë i ndeshjes Golden Eagle Ylli - Bashkimi, ndërsa ekipi nga Suhareka në…

MATCH REPORT: PEJA-RAHOVECI

Peja tregon forcën në çerekun e fundit

Pamje nga perballja e muajit shkurt mes Rahovecit dhe Pejes/TOPSPORTI/ A. P.

31 October, 2020 @20:42

Ekipi i Pejës ka treguar forcën në çerekun e fundit të ndeshjes ndaj Rahovecit, për t’i mposhtur ata me 20…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga