Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA ÇEREKUT TË FUNDIT

Prizreni thellon epërsinë, pranë fitores

Prizreni thellon epërsinë, pranë fitores


5 April, 2023 @21:39

Dominim total në çerek të tretë të ndeshjes nga Prizreni i Edin Kërveshit, për të thelluar epërsinë ndaj Borës në ndeshjen e parë të PlayOutit, derisa bardhezinjtë morën këtë periudhë loje me 16-32 për të hyrë në çerekun e fundit të ndeshjes me 70-92.

Muhamedali Janjeva me 24 pikë është më efikasi te Prizreni, ndërsa Edin Kërveshi nuk ka bërë asnjë zëvendësim gjatë gjithë ndeshjes deri tash! Te Bora me 18 pikë më efikasi është Olsi Kurtaj.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga