Të gjitha lajmet

XHIROJA E PARË

Superliga e femrave, ndeshjet e xhiros hapëse

TOPSPORTI / A.P

Superliga e femrave, ndeshjet e xhiros hapëse


13 September, 2019 @14:18

Më 12 tetor starton Superliga e basketbollit në kategorinë e femrave.

Ndeshjet e xhiros hapëse pas shortit janë përcaktuar të jenë:

Kastrioti vs. Penza
Vëllaznimi vs. Prishtina
Bashkimi vs. Trepça

Kalendari i plotë do të publikohet më vonë


FINAL 8 NË SUHAREKË

Ditët, orari dhe ndeshjet e “Final 8” 2021

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Ditët, orari dhe ndeshjet e “Final 8” 2021

01/02/21 @ 10:55

LIGA E FEMRAVE

Mbrojtja e fortë në pjesë të dytë, ia solli fitoren KBF Prishtinës

FBK Liga e Femrave

Mbrojtja e fortë në pjesë të dytë, ia solli fitoren KBF Prishtinës

31/01/21 @ 21:28

KBF PENZA - KBF KASTRIOTI

Cooper 25p, Penza mposht Kastriotin

FBK Liga e Femrave

Cooper 25p, Penza mposht Kastriotin

31/01/21 @ 21:17

LIGA E FEMRAVE

Takimi i dytë brenda 3 diteve

FBK Liga e Femrave

Takimi i dytë brenda 3 diteve

31/01/21 @ 09:22

LIGA E FEMRAVE

KBF Penza pret KBF Kastriotin

FBK Liga e Femrave

KBF Penza pret KBF Kastriotin

31/01/21 @ 09:18

KBF TREPÇA - KBF Bashkimi

Davidson me 32 pikë, KBF Bashkimi vazhdon kryesimin

FBK Liga e Femrave

Davidson me 32 pikë, KBF Bashkimi vazhdon kryesimin

30/01/21 @ 16:07

LIGA E FEMRAVE

Në 13:00, mitrovicaset presin prizrenaset

FBK Liga e Femrave

Në 13:00, mitrovicaset presin prizrenaset

30/01/21 @ 11:08

PËRGATITJE

FBK kryen testimin dhe matjen e basketbollistëve

FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

FBK kryen testimin dhe matjen e basketbollistëve

29/01/21 @ 22:00

FINAL 8 NË SUHAREKË

Çiftet e Final 8 të Kupës

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Çiftet e Final 8 të Kupës

29/01/21 @ 16:12

XHIROJA 12

Caktohet orari i ndeshjeve të xhiros 12 në Ligën e Femrave

FBK Liga e Femrave

Caktohet orari i ndeshjeve të xhiros 12 në Ligën e Femrave

29/01/21 @ 15:06


Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave