Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (7)

TOP 5-shja e javës në Superligë (7)


6 November, 2023 @19:42

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 7 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1.Samuel Sessoms (Vëllaznimi)
2.Jalen Ray (Vëllaznimi)
3.Justin Davis (Peja)
4.Henrik Sirko (Ylli)
5.Urim Zenelaj (Prizreni)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga