Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVE NGA YOUTUBE

Transmetimi direkt: Levski 2014 - Bashkimi

Foto: BIBL

Transmetimi direkt: Levski 2014 - Bashkimi


21 February, 2023 @8:52

Pas fitores së shënuar mbrëmë ndaj Beroes në Stara Zagora, lojtarët e Bashkimit kanë arritur në Sofje për të kryer “misionin bullgar” në ndeshje ndaj Levski 2014.

Përballja që i takon BIBL, do të nis prej orës 18:00 ndërsa ndeshjen drejtpërdrejtë mund ta shihni në këtë Youtube kanal, ose mëposhtë:

Para kësaj ndeshjeje, Levski 2014 dhe Bashkimi kanë bilanc të njëjtë, nga një fitore e pesë humbje. Skuadra që e fiton këtë duel, del nga pozita e fundit e renditjes tabelare në stinorin e rregullt të BIBL.

 

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga