Stinori


GRUPI A


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Anglia 2 2 0 0 10 1 9 6
Çekia 3 2 0 1 5 6 -1 6
Kosova 3 1 2 0 5 4 1 5
Bullgaria 4 0 2 2 5 7 -2 2
Mali i Zi 4 0 2 2 3 10 -7 2

GRUPI B


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Ukraina 4 3 1 0 8 1 7 10
Luksemburgu 4 1 1 2 4 5 -1 4
Serbia 3 1 1 1 5 7 -2 4
Portugalia 2 0 2 0 1 1 0 2
Lituania 3 0 1 2 3 7 -4 1

GRUPI C


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Irlanda Veriore 4 4 0 0 7 2 5 12
Gjermania 3 3 0 0 13 2 11 9
Holanda 2 1 0 1 6 3 3 3
Bjellorusia 4 0 0 4 1 9 -8 0
Estonia 3 0 0 3 1 12 -11 0

GRUPI D


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Irlanda 4 3 1 0 5 1 4 10
Danimarka 3 1 2 0 9 5 4 5
Zvicra 2 1 1 0 5 3 2 4
Gjeorgjia 4 1 0 3 4 8 -4 3
Gjibraltari 3 0 0 3 0 6 -6 0

GRUPI E


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Hungaria 4 3 0 1 6 4 2 9
Sllovakia 3 2 0 1 7 2 5 6
Kroacia 3 2 0 1 5 4 1 6
Uellsi 3 1 0 2 2 3 -1 3
Azerbajxhani 3 0 0 3 3 10 -7 0

GRUPI F


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Spanja 4 4 0 0 11 2 9 12
Rumania 4 2 1 1 11 5 6 7
Suedia 4 2 1 1 8 7 1 7
Norvegjia 3 1 2 1 8 7 1 5
Malta 4 1 0 3 2 10 -8 3
Ishujt Faroe 4 0 0 4 3 12 -9 0

GRUPI G


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Polonia 4 4 0 0 8 0 8 12
Izraeli 4 2 1 1 8 7 1 7
Austria 4 2 0 2 7 6 1 6
Sllovenia 4 1 2 1 7 3 4 5
Maqedonia 4 1 1 2 5 7 -2 4
Letonia 4 0 0 4 1 13 -12 0

GRUPI H


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Franca 4 3 0 1 12 3 9 9
Turqia 4 3 0 1 9 2 7 9
Islanda 4 3 0 1 5 5 0 9
Shqipëria 4 2 0 2 5 3 2 6
Moldavia 4 1 0 3 2 10 -8 3
Andorra 4 0 0 4 0 10 -10 0

GRUPI I


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Belgjika 4 4 0 0 11 1 10 12
Rusia 4 3 0 1 15 3 12 9
Kazakistani 4 2 0 2 7 7 0 6
Skocia 4 2 0 2 4 7 -3 6
Qipro 4 1 0 3 6 5 1 3
San Marino 4 0 0 4 0 20 -20 0

GRUPI J


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Italia 4 4 0 0 13 1 12 12
Finlanda 4 3 0 1 6 2 4 9
Armenia 4 2 0 2 7 6 1 6
Greqia 4 1 1 2 6 8 -2 4
Bosnja dhe Hercegovina 4 1 1 2 5 7 -2 4
Lihtenshtajni 4 0 0 4 0 13 -13 0
Kualifikim në EURO 2020


Koment

ORARI I NDESHJEVE

GRUPI A

22.03.19 - 18:00 Bullgaria - Mali i Zi 1-1
22.03.19 - 20:45 Anglia - Çekia 5-0
25.03.19 - 20:45 Mali i Zi - Anglia 1-5
25.03.19 - 20:45 Kosova - Bullgaria 1-1
07.06.19 - 20:45 Çekia - Bullgaria 2-1
07.06.19 - 20:45 Mali i Zi - Kosova 1-1
10.06.19 - 20:45 Çekia - Mali i Zi 3-0
10.06.19 - 20:45 Bullgaria - Kosova 2-3
07.09.19 - 15:00 Kosova - Çekia
07.09.19 - 18:00 Anglia - Bullgaria
10.09.19 - 20:45 Anglia - Kosova
10.09.19 - 20:45 Mali i Zi - Çekia
11.10.19 - 20:45 Çekia - Anglia
11.10.19 - 20:45 Mali i Zi - Bullgaria
14.10.19 - 20:45 Bullgaria - Anglia
14.10.19 - 20:45 Kosova - Mali i Zi
14.11.19 - 20:45 Aglia - Mali i Zi
14.11.19 - 20:45 Çekia - Kosova
17.11.19 - 18:00 Kosova - Anglia
17.11.19 - 18:00 Bullgaria - Çekia

GRUPI B

22.03.19 - 20:45 Portugalia - Ukraina,0-0
22.03.19 - 20:45 Luksemburgu - Lituania 2-1
25.03.19 - 20:45 Portugalia - Serbia 1-1
25.03.19 - 20:45 Luksemburgu - Ukraina 1-2
07.06.19 - 20:45 Ukraina - Serbia 5-0
07.06.19 - 20:45 Lituania - Luksemburgu 1-1
10.06.19 - 20:45 Ukraina - Luksemburgu 1-0
10.06.19 - 20:45 Serbia - Lituania 4-1
07.09.19 - 18:00 Lituania - Ukraina
07.09.19 - 20:45 Serbia - Portugalia
10.09.19 - 20:45 Lituania - Portugalia
10.09.19 - 20:45 Luksemburgu - Serbia
11.10.19 - 20:45 Portugal - Luksemburgu
11.10.19 - 20:45 Ukraina - Lituania
14.10.19 - 20:45 Ukraina - Portugalia
14.10.19 - 20:45 Lituania - Serbia
14.11.19 - 20:45 Portugalia - Lituania
14.11.19 - 20:45 Serbia - Luksemburgu
17.11.19 - 15:00 Luksemburgu - Portugalia
17.11.19 - 15:00 Serbia - Ukraina

GRUPI C

21.03.19 - 20:45 Holanda - Bjellorusia 4-0
21.03.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Estonia 2-0
24.03.19 - 20:45 Holanda - Gjermania 2-3
24.03.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Bjellorusia 2-1
08.06.19 - 18:00 Estonia - Irlanda Veriore 1-2
08.06.19 - 20:45 Bjellorusia - Gjermania 0-2
11.06.19 - 20:45 Gjermania - Estonia 8-0
11.06.19 - 20:45 Bjellorusia - Irlanda Veriore 0-1
06.09.19 - 20:45 Gjermania - Holanda
06.09.19 - 20:45 Estonia - Bjellorusia
09.09.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Gjermania
09.09.19 - 20:45 Estonia - Holanda
10.10.19 - 20:45 Holanda - Irlanda Veriore
10.10.19 - 20:45 Bjellorusia - Estonia
13.10.19 - 18:00 Bjellorusia - Holanda
13.10.19 - 20:45 Estonia - Gjermania
16.11.19 - 20:45 Gjermania - Bjellorusia
16.11.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Holanda
19.11.19 - 20:45 Gjermania - Irlanda Veriore
19.11.19 - 20:45 Holanda - Estonia

GRUPI D

23.03.19 - 15:00 Gjeorgjia - Zvicra 0-2
23.03.19 - 18:00 Gjibraltari - Irlanda 0-1
26.03.19 - 20:45 Zvicra - Denimarka 3-3
26.03.19 - 20:45 Irlanda - Gjeorgjia 1-0
07.06.19 - 18:00 Gjeorgjia - Gjibraltari 3-0
07.06.19 - 20:45 Danimarka - Irlanda 1-1
10.06.19 - 20:45 Danimarka - Gjeorgjia 5-1
10.06.19 - 20:45 Irlanda - Gjibraltari 2-0
05.09.19 - 20:45 Irlanda - Zvicra
05.09.19 - 20:45 Gjibraltari - Danimarka
08.09.19 - 18:00 Zvicra - Gjibraltari
08.09.19 - 18:00 Gjeorgjia - Danimarka
12.10.19 - 15:00 Gjeorgjia - Irlanda
12.10.19 - 18:00 Danimarka - Zvicra
15.10.19 - 20:45 Zvicra - Irlanda
15.10.19 - 20:45 Gjibraltari - Gjeorgjia
15.11.19 - 20:45 Zvicra - Gjeorgjia
15.11.19 - 20:45 Danimarka - Gjibraltari
18.11.19 - 20:45 Gjibraltari - Zvicra
18.11.19 - 20:45 Irlanda - Danimarka

GRUPI E

21.03.19 - 20:45 Kroacia - Azerbajxhani 2-1
21.03.19 - 20:45 Sllovakia - Hungaria 2-0
24.03.19 - 15:00 Uellsi - Sllovakia 1-0
24.03.19 - 18:00 Hungaria - Kroacia 2-1
08.06.19 - 15:00 Kroacia - Uellsi 2-1
08.06.19 - 18:00 Azerbajxhani - Hungaria 1-3
11.06.19 - 18:00 Azerbajxhani - Sllovakia 1-5
11.06.19 - 20:45 Hungaria - Uellsi 1-0
06.09.19 - 20:45 Sllovakia - Kroacia
06.09.19 - 20:45 Uellsi - Azerbajxhani
09.09.19 - 18:00 Azerbajxhani - Kroacia
09.09.19 - 20:45 Hungaria - Sllovakia
10.10.19 - 20:45 Kroacia - Hungaria
10.10.19 - 20:45 Sllovakia - Uellsi
13.10.19 - 18:00 Hungaria - Azerbajxhani
13.10.19 - 20:45 Uellsi - Kroacia
16.11.19 - 18:00 Azerbajxhani - Uellsi
16.11.19 - 20:45 Kroacia - Sllovakia
19.11.19 - 20:45 Uellsi - Hungaria
19.11.19 - 20:45 Sllovakia - Azerbajxhani

GRUPI F

23.03.19 - 18:00 Suedia - Rumania 2-1
23.03.19 - 18:00 Malta - Ishujt Faroe 2-1
23.03.19 - 20:45 Spanja - Norvegjia 2-1
26.03.19 - 20:45 Malta - Spanja 0-2
26.03.19 - 20:45 Norvegjia - Suedia 3-3
26.03.19 - 20:45 Rumania - Ishujt Faroe 4-1
07.06.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Spanja 1-4
07.06.19 - 20:45 Suedia - Malta 3-0
07.06.19 - 20:45 Norvegjia - Rumania 2-2
10.06.19 - 20:45 Spanja - Suedia 3-0
10.06.19 - 20:45 Malta - Rumania 0-4
10.06.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Norvegjia 0-2
05.09.19 - 20:45 Rumania - Spanja
05.09.19 - 20:45 Norvegjia - Malta
05.09.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Suedia
08.09.19 - 15:00 Spanja - Ishujt Faroe
08.09.19 - 18:00 Rumania - Malta
08.09.19 - 20:45 Suedia - Norvegjia
12.10.19 - 18:00 Ishujt Faroe - Rumania
12.10.19 - 20:45 Norvegjia - Spanja
12.10.19 - 20:45 Malta - Suedia
15.10.19 - 20:45 Suedia - Spanja
15.10.19 - 20:45 Rumania - Norvegjia
15.10.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Malta
15.11.19 - 20:45 Spanja - Malta
15.11.19 - 20:45 Rumania - Suedia
15.11.19 - 20:45 Norvegjia - Ishujt Faroe
18.11.19 - 20:45 Spanja - Rumania
18.11.19 - 20:45 Suedia - Ishujt Faroe
18.11.19 - 20:45 Malta - Norvegjia

GRUPI G

21.03.19 - 20:45 Austria - Polonia 0-1
21.03.19 - 20:45 Maqedonia - Letonia 3-1
21.03.19 - 20:45 Izraeli - Sllovenia 1-1
24.03.19 - 18:00 Izraeli - Austria 4-2
24.03.19 - 20:45 Polonia - Letonia 2-0
24.03.19 - 20:45 Sllovenia - Maqedonia 1-1
08.06.19 - 20:45 Maqedonia - Polonia 0-1
08.06.19 - 20:45 Austria - Sllovenia 1-0
08.06.19 - 20:45 Letonia - Izraeli 0-3
10.06.19 - 20:45 Polonia - Izraeli 4-0
10.06.19 - 20:45 Maqedonia - Austria 1-4
10.06.19 - 20:45 Letonia - Sllovenia 0-5
05.09.19 - 20:45 Izraeli - Maqedonia
06.09.19 - 20:45 Sllovenia - Polonia
06.09.19 - 20:45 Austria - Letonia
09.09.19 - 20:45 Polonia - Austria
09.09.19 - 20:45 Sllovenia - Izraeli
09.09.19 - 20:45 Letonia - Maqedonia
10.10.19 - 20:45 Letonia - Polonia
10.10.19 - 20:45 Austria - Izraeli
10.10.19 - 20:45 Maqedonia - Sllovenia
13.10.19 - 20:45 Polonia - Maqedonia
13.10.19 - 20:45 Sllovenia - Austria
15.10.19 - 20:45 Izraeli - Letonia
16.11.19 - 18:00 Sllovenia - Letonia
16.11.19 - 20:45 Izraeli - Polonia
16.11.19 - 20:45 Austria - Maqedonia
19.11.19 - 20:45 Polonia - Sllovenia
19.11.19 - 20:45 Letonia - Austria
19.11.19 - 20:45 Maqedonia - Izraeli

GRUPI H

22.03.19 - 20:45 Moldavia - Franca 1-4
22.03.19 - 20:45 Andorra - Islanda 0-2
22.03.19 - 20:45 Shqipëria - Turqia 0-2
25.03.19 - 18:00 Turqia - Moldavia 4-0
25.03.19 - 20:45 Franca - Islanda 4-0
25.03.19 - 20:45 Andorra - Shqipëria 0-3
08.06.19 - 15:00 Islanda - Shqipëria 1-0
08.06.19 - 18:00 Moldavia - Andorra 1-0
08.06.19 - 20:45 Turqia - Franca 2-0
11.06.19 - 20:45 Andorra - Franca 0-4
11.06.19 - 20:45 Islanda - Turqia 2-1
11.06.19 - 20:45 Shqipëria - Moldavia 2-0
07.09.19 - 18:00 Islanda - Moldavia
07.09.19 - 20:45 Franca - Shqipëria
07.09.19 - 20:45 Turqia - Andorra
10.09.19 - 20:45 Franca - Andorra
10.09.19 - 20:45 Shqipëria - Islanda
10.09.19 - 20:45 Moldavia - Turqia
11.10.19 - 20:45 Islanda - Franca
11.10.19 - 20:45 Turqia - Shqipëria
11.10.19 - 20:45 Andorra - Moldavia
14.10.19 - 20:45 Franca - Turqia
14.10.19 - 20:45 Islanda - Andorra
14.10.19 - 20:45 Moldavia - Shqipëria
14.11.19 - 18:00 Turqia - Islanda
14.11.19 - 20:45 Franca - Moldavia
14.11.19 - 20:45 Shqipëria - Andorra
17.11.19 - 20:45 Shqipëria - Franca
17.11.19 - 20:45 Moldavia - Islanda
17.11.19 - 20:45 Andorra - Turqia

GRUPI I

21.03.19 - 16:00 Kazakistani - Skocia 3-0
21.03.19 - 20:45 Belgjika - Rusia 3-1
21.03.19 - 20:45 Qipro - San Marino 5-0
24.03.19 - 15:00 Kazakistani - Rusia 0-4
24.03.19 - 18:00 San Marino - Skocia 0-2
24.03.19 - 20:45 Qipro - Belgjika 0-2
08.06.19 - 18:00 Rusia - San Marino 9-0
08.06.19 - 20:45 Belgjika - Kazakistani 3-0
08.06.19 - 20:45 Skocia - Qipro 2-1
11.06.19 - 16:00 Kazakistani - San Marino 4-0
11.06.19 - 20:45 Belgjium - Skocia 3-0
11.06.19 - 20:45 Rusia - Qipro 1-0
06.09.19 - 20:45 San Marino - Belgjika
06.09.19 - 20:45 Skocia - Rusia
06.09.19 - 20:45 Qipro - Kazakistani
09.09.19 - 20:45 Skocia - Belgjika
09.09.19 - 20:45 Rusia - Kazakistani
09.09.19 - 20:45 San Marino - Qipro
10.10.19 - 16:00 Kazakistani - Qipro
10.10.19 - 20:45 Belgjika - San Marino
10.10.19 - 20:45 Rusia - Skocia
13.10.19 - 15:00 Kazakistani - Belgjika
13.10.19 - 18:00 Qipro - Rusia
13.10.19 - 18:00 Skocia - San Marino
16.11.19 - 15:00 Qipro - Skocia
16.11.19 - 18:00 Rusia - Belgjika
16.11.19 - 18:00 San Marino - Kazakistani
19.11.19 - 20:45 Belgjika - Qipro
19.11.19 - 20:45 San Marino - Rusia
19.11.19 - 20:45 Skocia - Kazakistani

GRUPI J

23.03.19 - 20:45 Italia - Finlanda 2-0
23.03.19 - 20:45 Bosnja - Armenia 2-1
23.03.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Greqia 0-2
26.03.19 - 18:00 Armenia - Finlanda 0-2
26.03.19 - 20:45 Italia - Lihtenshtajni 6-0
26.03.19 - 20:45 Bosnja - Greqia 2-2
08.06.19 - 18:00 Finlanda - Bosnja 2-0
08.06.19 - 18:00 Armenia - Lihtenshtajni 3-0
08.06.19 - 20:45 Greqia - Italia 0-3
11.06.19 - 20:45 Italia - Bosnja 2-1
11.06.19 - 20:45 Greqia - Armenia 2-3
11.06.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Finlanda 0-2
05.09.19 - 18:00 Armenia - Italia
05.09.19 - 20:45 Bosnja - Lihtenshtajni
05.09.19 - 20:45 Finlanda - Greqia
08.09.19 - 18:00 Armenia - Bosnja
08.09.19 - 20:45 Finlanda - Italia
08.09.19 - 20:45 Greqia - Lihtenshtajni
12.10.19 - 18:00 Bosnja - Finlanda
12.10.19 - 20:45 Italia - Greqia
12.10.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Armenia
15.10.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Italia
15.10.19 - 20:45 Greqia - Bosnja
15.10.19 - 20:45 Finlanda - Armenia
15.11.19 - 18:00 Armenia - Greqia
15.11.19 - 18:00 Finlanda - Lihtenshtajni
15.11.19 - 20:45 Bosnja - Italia
18.11.19 - 20:45 Italia - Armenia
18.11.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Bosnja
18.11.19 - 20:45 Greqia - Finlanda