Stinori


GRUPI A


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Anglia 7 6 0 1 33 6 27 18
Çekia 7 5 0 2 13 10 3 15
Kosova 7 3 2 2 13 12 1 11
Bullgaria 7 0 3 4 5 17 -12 3
Mali i Zi 8 0 3 5 3 22 -19 3

GRUPI B


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Ukraina 7 6 1 0 15 2 13 19
Portugalia 7 4 2 1 20 6 14 14
Serbia 7 4 1 2 15 15 0 13
Luksemburgu 7 1 1 5 7 14 -7 4
Lituania 8 0 1 7 5 25 -20 1

GRUPI C


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Gjermania 7 6 0 1 24 6 18 18
Holanda 7 5 1 1 19 7 12 16
Irlanda Veriore 7 4 1 2 8 7 1 13
Bjellorusia 8 1 1 6 4 16 -12 4
Estonia 7 0 1 6 2 21 -19 1

GRUPI D


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Danimarka 7 4 3 0 22 5 17 15
Zvicra 7 4 2 1 13 5 8 14
Irlanda 7 3 3 1 6 4 2 12
Gjeorgjia 8 2 2 4 7 11 -4 8
Gjibraltari 7 0 0 7 2 25 -23 0

GRUPI E


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Kroacia 8 5 2 1 17 7 10 17
Hungaria 7 4 0 3 8 9 -1 12
Uellsi 7 3 2 2 8 6 2 11
Sllovakia 7 3 1 3 11 10 1 10
Azerbajxhani 7 0 1 6 5 16 -11 1

GRUPI F


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Spanja 9 7 2 0 26 5 21 23
Suedia 9 5 3 1 20 9 11 18
Rumania 9 4 2 3 17 10 7 14
Norvegjia 9 3 5 1 17 10 7 14
Ishujt Faroe 9 1 0 8 4 27 -23 3
Malta 9 1 0 8 2 25 -16 3

GRUPI G


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Polonia 9 7 1 1 15 3 12 22
Austria 9 6 2 1 19 8 11 19
Sllovenia 9 4 2 3 14 8 6 14
Izraeli 9 3 2 4 16 17 -1 11
Maqedonia 9 3 2 4 11 13 -2 11
Letonia 9 0 0 9 2 28 -26 0

GRUPI H


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Franca 9 7 1 1 23 6 17 22
Turqia 9 6 2 1 16 3 13 20
Islanda 9 5 1 3 12 10 2 16
Shqipëria 9 4 1 4 16 12 4 13
Andorra 9 1 1 7 3 18 -15 4
Moldavia 9 1 0 8 3 24 -21 3

GRUPI I


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Belgjika 9 9 0 0 34 2 32 27
Rusia 9 7 0 2 28 8 20 21
Skocia 9 4 0 5 13 18 -5 12
Qipro 9 3 1 5 14 14 0 10
Kazakistani 9 3 1 5 12 14 -2 10
San Marino 9 0 0 9 1 46 -45 0

GRUPI J


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Italia 9 9 0 0 28 3 25 27
Finlanda 9 6 0 3 15 8 7 18
Greqia 9 3 2 4 10 13 -3 11
Armenia 9 3 1 5 13 16 -3 10
Bosnja dhe Hercegovina 9 3 1 5 17 17 0 10
Lihtenshtajni 9 0 2 7 2 28 -26 2
Kualifikim në EURO 2020


Koment

ORARI I NDESHJEVE

GRUPI A

22.03.19 - 18:00 Bullgaria - Mali i Zi 1-1
22.03.19 - 20:45 Anglia - Çekia 5-0
25.03.19 - 20:45 Mali i Zi - Anglia 1-5
25.03.19 - 20:45 Kosova - Bullgaria 1-1
07.06.19 - 20:45 Çekia - Bullgaria 2-1
07.06.19 - 20:45 Mali i Zi - Kosova 1-1
10.06.19 - 20:45 Çekia - Mali i Zi 3-0
10.06.19 - 20:45 Bullgaria - Kosova 2-3
07.09.19 - 15:00 Kosova - Çekia 2-1
07.09.19 - 18:00 Anglia - Bullgaria 4-0
10.09.19 - 20:45 Anglia - Kosova 5-3
10.09.19 - 20:45 Mali i Zi - Çekia 0-3
11.10.19 - 20:45 Çekia - Anglia 2-1
11.10.19 - 20:45 Mali i Zi - Bullgaria 0-0
14.10.19 - 20:45 Bullgaria - Anglia 0-6
14.10.19 - 20:45 Kosova - Mali i Zi 2-0
14.11.19 - 20:45 Anglia - Mali i Zi 7-0
14.11.19 - 20:45 Çekia - Kosova 2-1
17.11.19 - 18:00 Kosova - Anglia
17.11.19 - 18:00 Bullgaria - Çekia

GRUPI B

22.03.19 - 20:45 Portugalia - Ukraina,0-0
22.03.19 - 20:45 Luksemburgu - Lituania 2-1
25.03.19 - 20:45 Portugalia - Serbia 1-1
25.03.19 - 20:45 Luksemburgu - Ukraina 1-2
07.06.19 - 20:45 Ukraina - Serbia 5-0
07.06.19 - 20:45 Lituania - Luksemburgu 1-1
10.06.19 - 20:45 Ukraina - Luksemburgu 1-0
10.06.19 - 20:45 Serbia - Lituania 4-1
07.09.19 - 18:00 Lituania - Ukraina 0-3
07.09.19 - 20:45 Serbia - Portugalia 2-4
10.09.19 - 20:45 Lituania - Portugalia 1-5
10.09.19 - 20:45 Luksemburgu - Serbia 1-3
11.10.19 - 20:45 Portugal - Luksemburgu 3-0
11.10.19 - 20:45 Ukraina - Lituania 2-0
14.10.19 - 20:45 Ukraina - Portugalia 2-1
14.10.19 - 20:45 Lituania - Serbia 1-2
14.11.19 - 20:45 Portugalia - Lituania 6-0
14.11.19 - 20:45 Serbia - Luksemburgu 3-2
17.11.19 - 15:00 Luksemburgu - Portugalia
17.11.19 - 15:00 Serbia - Ukraina

GRUPI C

21.03.19 - 20:45 Holanda - Bjellorusia 4-0
21.03.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Estonia 2-0
24.03.19 - 20:45 Holanda - Gjermania 2-3
24.03.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Bjellorusia 2-1
08.06.19 - 18:00 Estonia - Irlanda Veriore 1-2
08.06.19 - 20:45 Bjellorusia - Gjermania 0-2
11.06.19 - 20:45 Gjermania - Estonia 8-0
11.06.19 - 20:45 Bjellorusia - Irlanda Veriore 0-1
06.09.19 - 20:45 Gjermania - Holanda 2-4
06.09.19 - 20:45 Estonia - Bjellorusia 1-2
09.09.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Gjermania 0-2
09.09.19 - 20:45 Estonia - Holanda 0-4
10.10.19 - 20:45 Holanda - Irlanda Veriore 3-1
10.10.19 - 20:45 Bjellorusia - Estonia 0-0
13.10.19 - 18:00 Bjellorusia - Holanda 1-2
13.10.19 - 20:45 Estonia - Gjermania 0-3
16.11.19 - 20:45 Gjermania - Bjellorusia 4-0
16.11.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Holanda 0-0
19.11.19 - 20:45 Gjermania - Irlanda Veriore
19.11.19 - 20:45 Holanda - Estonia

GRUPI D

23.03.19 - 15:00 Gjeorgjia - Zvicra 0-2
23.03.19 - 18:00 Gjibraltari - Irlanda 0-1
26.03.19 - 20:45 Zvicra - Denimarka 3-3
26.03.19 - 20:45 Irlanda - Gjeorgjia 1-0
07.06.19 - 18:00 Gjeorgjia - Gjibraltari 3-0
07.06.19 - 20:45 Danimarka - Irlanda 1-1
10.06.19 - 20:45 Danimarka - Gjeorgjia 5-1
10.06.19 - 20:45 Irlanda - Gjibraltari 2-0
05.09.19 - 20:45 Irlanda - Zvicra 1-1
05.09.19 - 20:45 Gjibraltari - Danimarka 0-6
08.09.19 - 18:00 Zvicra - Gjibraltari 4-0
08.09.19 - 18:00 Gjeorgjia - Danimarka 0-0
12.10.19 - 15:00 Gjeorgjia - Irlanda 0-0
12.10.19 - 18:00 Danimarka - Zvicra 1-0
15.10.19 - 20:45 Zvicra - Irlanda 2-0
15.10.19 - 20:45 Gjibraltari - Gjeorgjia 2-3
15.11.19 - 20:45 Zvicra - Gjeorgjia 1-0
15.11.19 - 20:45 Danimarka - Gjibraltari 6-0
18.11.19 - 20:45 Gjibraltari - Zvicra
18.11.19 - 20:45 Irlanda - Danimarka

GRUPI E

21.03.19 - 20:45 Kroacia - Azerbajxhani 2-1
21.03.19 - 20:45 Sllovakia - Hungaria 2-0
24.03.19 - 15:00 Uellsi - Sllovakia 1-0
24.03.19 - 18:00 Hungaria - Kroacia 2-1
08.06.19 - 15:00 Kroacia - Uellsi 2-1
08.06.19 - 18:00 Azerbajxhani - Hungaria 1-3
11.06.19 - 18:00 Azerbajxhani - Sllovakia 1-5
11.06.19 - 20:45 Hungaria - Uellsi 1-0
06.09.19 - 20:45 Sllovakia - Kroacia 0-4
06.09.19 - 20:45 Uellsi - Azerbajxhani 2-1
09.09.19 - 18:00 Azerbajxhani - Kroacia 1-1
09.09.19 - 20:45 Hungaria - Sllovakia 1-2
10.10.19 - 20:45 Kroacia - Hungaria 3-0
10.10.19 - 20:45 Sllovakia - Uellsi 1-1
13.10.19 - 18:00 Hungaria - Azerbajxhani 1-0
13.10.19 - 20:45 Uellsi - Kroacia 1-1
16.11.19 - 18:00 Azerbajxhani - Uellsi 0-2
16.11.19 - 20:45 Kroacia - Sllovakia 3-1
19.11.19 - 20:45 Uellsi - Hungaria
19.11.19 - 20:45 Sllovakia - Azerbajxhani

GRUPI F

23.03.19 - 18:00 Suedia - Rumania 2-1
23.03.19 - 18:00 Malta - Ishujt Faroe 2-1
23.03.19 - 20:45 Spanja - Norvegjia 2-1
26.03.19 - 20:45 Malta - Spanja 0-2
26.03.19 - 20:45 Norvegjia - Suedia 3-3
26.03.19 - 20:45 Rumania - Ishujt Faroe 4-1
07.06.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Spanja 1-4
07.06.19 - 20:45 Suedia - Malta 3-0
07.06.19 - 20:45 Norvegjia - Rumania 2-2
10.06.19 - 20:45 Spanja - Suedia 3-0
10.06.19 - 20:45 Malta - Rumania 0-4
10.06.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Norvegjia 0-2
05.09.19 - 20:45 Rumania - Spanja 1-2
05.09.19 - 20:45 Norvegjia - Malta 2-0
05.09.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Suedia 0-4
08.09.19 - 18:00 Rumania - Malta 1-0
08.09.19 - 20:45 Spanja - Ishujt Faroe 4-0
08.09.19 - 20:45 Suedia - Norvegjia 1-1
12.10.19 - 18:00 Ishujt Faroe - Rumania 0-3
12.10.19 - 20:45 Norvegjia - Spanja 1-1
12.10.19 - 20:45 Malta - Suedia 0-4
15.10.19 - 20:45 Suedia - Spanja 1-1
15.10.19 - 20:45 Rumania - Norvegjia 1-1
15.10.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Malta 1-0
15.11.19 - 20:45 Spanja - Malta 7-0
15.11.19 - 20:45 Rumania - Suedia 0-2
15.11.19 - 20:45 Norvegjia - Ishujt Faroe 4-0
18.11.19 - 20:45 Spanja - Rumania
18.11.19 - 20:45 Suedia - Ishujt Faroe
18.11.19 - 20:45 Malta - Norvegjia

GRUPI G

21.03.19 - 20:45 Austria - Polonia 0-1
21.03.19 - 20:45 Maqedonia - Letonia 3-1
21.03.19 - 20:45 Izraeli - Sllovenia 1-1
24.03.19 - 18:00 Izraeli - Austria 4-2
24.03.19 - 20:45 Polonia - Letonia 2-0
24.03.19 - 20:45 Sllovenia - Maqedonia 1-1
08.06.19 - 20:45 Maqedonia - Polonia 0-1
08.06.19 - 20:45 Austria - Sllovenia 1-0
08.06.19 - 20:45 Letonia - Izraeli 0-3
10.06.19 - 20:45 Polonia - Izraeli 4-0
10.06.19 - 20:45 Maqedonia - Austria 1-4
10.06.19 - 20:45 Letonia - Sllovenia 0-5
05.09.19 - 20:45 Izraeli - Maqedonia 1-1
06.09.19 - 20:45 Sllovenia - Polonia 2-0
06.09.19 - 20:45 Austria - Letonia 6-0
09.09.19 - 20:45 Polonia - Austria 0-0
09.09.19 - 20:45 Sllovenia - Izraeli 3-2
09.09.19 - 20:45 Letonia - Maqedonia 0-2
10.10.19 - 20:45 Letonia - Polonia 0-3
10.10.19 - 20:45 Austria - Izraeli 3-1
10.10.19 - 20:45 Maqedonia - Sllovenia 2-1
13.10.19 - 20:45 Polonia - Maqedonia 2-0
13.10.19 - 20:45 Sllovenia - Austria 0-1
15.10.19 - 20:45 Izraeli - Letonia 3-1
16.11.19 - 18:00 Sllovenia - Letonia 1-0
16.11.19 - 20:45 Izraeli - Polonia 1-2
16.11.19 - 20:45 Austria - Maqedonia 2-1
19.11.19 - 20:45 Polonia - Sllovenia
19.11.19 - 20:45 Letonia - Austria
19.11.19 - 20:45 Maqedonia - Izraeli

GRUPI H

22.03.19 - 20:45 Moldavia - Franca 1-4
22.03.19 - 20:45 Andorra - Islanda 0-2
22.03.19 - 20:45 Shqipëria - Turqia 0-2
25.03.19 - 18:00 Turqia - Moldavia 4-0
25.03.19 - 20:45 Franca - Islanda 4-0
25.03.19 - 20:45 Andorra - Shqipëria 0-3
08.06.19 - 15:00 Islanda - Shqipëria 1-0
08.06.19 - 18:00 Moldavia - Andorra 1-0
08.06.19 - 20:45 Turqia - Franca 2-0
11.06.19 - 20:45 Andorra - Franca 0-4
11.06.19 - 20:45 Islanda - Turqia 2-1
11.06.19 - 20:45 Shqipëria - Moldavia 2-0
07.09.19 - 18:00 Islanda - Moldavia 3-0
07.09.19 - 20:45 Franca - Shqipëria 4-1
07.09.19 - 20:45 Turqia - Andorra 1-0
10.09.19 - 20:45 Franca - Andorra 3-0
10.09.19 - 20:45 Shqipëria - Islanda 4-2
10.09.19 - 20:45 Moldavia - Turqia 0-4
11.10.19 - 20:45 Islanda - Franca 0-1
11.10.19 - 20:45 Turqia - Shqipëria 1-0
11.10.19 - 20:45 Andorra - Moldavia 1-0
14.10.19 - 20:45 Franca - Turqia 1-1
14.10.19 - 20:45 Islanda - Andorra 2-0
14.10.19 - 20:45 Moldavia - Shqipëria 0-4
14.11.19 - 18:00 Turqia - Islanda 0-0
14.11.19 - 20:45 Franca - Moldavia 2-1
14.11.19 - 20:45 Shqipëria - Andorra 2-2
17.11.19 - 20:45 Shqipëria - Franca
17.11.19 - 20:45 Moldavia - Islanda
17.11.19 - 20:45 Andorra - Turqia

GRUPI I

21.03.19 - 16:00 Kazakistani - Skocia 3-0
21.03.19 - 20:45 Belgjika - Rusia 3-1
21.03.19 - 20:45 Qipro - San Marino 5-0
24.03.19 - 15:00 Kazakistani - Rusia 0-4
24.03.19 - 18:00 San Marino - Skocia 0-2
24.03.19 - 20:45 Qipro - Belgjika 0-2
08.06.19 - 18:00 Rusia - San Marino 9-0
08.06.19 - 20:45 Belgjika - Kazakistani 3-0
08.06.19 - 20:45 Skocia - Qipro 2-1
11.06.19 - 16:00 Kazakistani - San Marino 4-0
11.06.19 - 20:45 Belgjium - Skocia 3-0
11.06.19 - 20:45 Rusia - Qipro 1-0
06.09.19 - 20:45 San Marino - Belgjika 0-4
06.09.19 - 20:45 Skocia - Rusia 1-2
06.09.19 - 20:45 Qipro - Kazakistani 1-1
09.09.19 - 20:45 Skocia - Belgjika 0-4
09.09.19 - 20:45 Rusia - Kazakistani 1-0
09.09.19 - 20:45 San Marino - Qipro 0-4
10.10.19 - 16:00 Kazakistani - Qipro 1-2
10.10.19 - 20:45 Belgjika - San Marino 9-0
10.10.19 - 20:45 Rusia - Skocia 4-0
13.10.19 - 15:00 Kazakistani - Belgjika 0-2
13.10.19 - 18:00 Qipro - Rusia 0-5
13.10.19 - 18:00 Skocia - San Marino 6-0
16.11.19 - 15:00 Qipro - Skocia 1-2
16.11.19 - 18:00 Rusia - Belgjika 1-4
16.11.19 - 18:00 San Marino - Kazakistani 1-3
19.11.19 - 20:45 Belgjika - Qipro
19.11.19 - 20:45 San Marino - Rusia
19.11.19 - 20:45 Skocia - Kazakistani

GRUPI J

23.03.19 - 20:45 Italia - Finlanda 2-0
23.03.19 - 20:45 Bosnja - Armenia 2-1
23.03.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Greqia 0-2
26.03.19 - 18:00 Armenia - Finlanda 0-2
26.03.19 - 20:45 Italia - Lihtenshtajni 6-0
26.03.19 - 20:45 Bosnja - Greqia 2-2
08.06.19 - 18:00 Finlanda - Bosnja 2-0
08.06.19 - 18:00 Armenia - Lihtenshtajni 3-0
08.06.19 - 20:45 Greqia - Italia 0-3
11.06.19 - 20:45 Italia - Bosnja 2-1
11.06.19 - 20:45 Greqia - Armenia 2-3
11.06.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Finlanda 0-2
05.09.19 - 18:00 Armenia - Italia 1-3
05.09.19 - 20:45 Bosnja - Lihtenshtajni 5-0
05.09.19 - 20:45 Finlanda - Greqia 1-0
08.09.19 - 18:00 Armenia - Bosnja 4-2
08.09.19 - 20:45 Finlanda - Italia 1-2
08.09.19 - 20:45 Greqia - Lihtenshtajni 1-1
12.10.19 - 18:00 Bosnja - Finlanda 4-1
12.10.19 - 20:45 Italia - Greqia 2-0
12.10.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Armenia 1-1
15.10.19 - 18:00 Finlanda - Armenia 3-0
15.10.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Italia 0-5
15.10.19 - 20:45 Greqia - Bosnja 2-1
15.11.19 - 18:00 Armenia - Greqia 0-1
15.11.19 - 18:00 Finlanda - Lihtenshtajni 3-0
15.11.19 - 20:45 Bosnja - Italia 0-3
18.11.19 - 20:45 Italia - Armenia
18.11.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Bosnja
18.11.19 - 20:45 Greqia - Finlanda