Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - RAHOVECI

Ç1: 2 epërsia në Suharekë

Ç1: 2 epërsia në Suharekë


13 October, 2021 @17:20

Përfundoi 10 minutëshi i parë në ndeshjen Ylli - Rahoveci.

Ylli e nisi ndeshjen me një seri prej 8-0, derisa e ngriti epërsinë deri në 11 pikë, por Rahoveci u këndellë dhe e ngushtoi epërsinë deri në 2 pikë 19-17.

Barret Benson me 8 pikë është më i dalluari te Ylli, kurse te Rahoveci Milik Yarbrough me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga