Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - YLLI

Ç3: 2 epërsia në ndeshjen Rahoveci-Ylli, edhe 10 minuta lojë

Ç3: 2 epërsia në ndeshjen Rahoveci-Ylli, edhe 10 minuta lojë


4 May, 2021 @21:26

Kanë mbetur edhe 10 minuta lojë në ndeshjen në mes të Rahovecit dhe Yllit.

Rezultati është 57-59 për skuadrën suharekase.

Elyjay Clark me 18 pikë është më i dalluari deri më tani te Ylli, kurse te Rahoveci, Darrell Davis me 21 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga