Të gjitha lajmet

YLLI - TREPÇA

Ç3: Ngushtohet rezultati

Ç3: Ngushtohet rezultati

18 January, 2020 @20:16

Një Trepçë dukshëm më e mirë është shfaqur në çerekun e tretë dhe rezultati rrjedhimisht është ngushtuar.

Pas 30 minutave lojë, rezultati mes Yllit dhe Trepçës shënon 68-64.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

YLLI - TREPÇA

Ylli vs. Trepça, mbyllet pjesa e parë

TOPSPORTI / A.P

18 January, 2020 @19:43

Është mbyllur pjesa e parë mes Yllit dhe Trepçës në Suharekë. Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon 52-41 në të…

YLLI - TREPÇA

Ylli vs. Trepça, rezultati i çerekut të parë

TOPSPORTI / ARKIV

18 January, 2020 @19:19

Me rezultat 26-21 është mbyllur çereku i parë mes Yllit dhe Trepçës, që në mes vete po përballen në Suharekë. …

YLLI - TREPÇA

Ylli vs. Trepça, pesëshet startuese

TOPSPORTI / ARKIV

18 January, 2020 @18:55

Me fillim nga ora 19:00, Ylli në Suharekë e pret Trepçën. PESËSHET STARTUESE: YLLI: Jameel McKay, Valon Bunjaku, Rilind Krasniqi,…

RAHOVECI - LIPJANI

Tri rresht, Rahoveci lider!

Foto: KB Rahoveci

18 January, 2020 @18:47

Ecuria fantastike e Rahovecit në edicionin pranveror të Superligës vazhdon. “Vreshtarët” sot triumfuan me rezultat 97-76 ndaj Lipjanit, në…

Ç3: RAHOVECI - LIPJANI

Rahoveci para fitores së radhës

Foto: KBRahoveci/fb

18 January, 2020 @18:31

Vreshtarët pa shumë telashe kanë treguar lojën më të mirë të tyre në këtë ndeshje, në çerekun e tretë dhe…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga