Të gjitha lajmet

YLLI - TREPÇA

Ç3: Ngushtohet rezultati

Ç3: Ngushtohet rezultati

18 January, 2020 @20:16

Një Trepçë dukshëm më e mirë është shfaqur në çerekun e tretë dhe rezultati rrjedhimisht është ngushtuar.

Pas 30 minutave lojë, rezultati mes Yllit dhe Trepçës shënon 68-64.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (27)

9 March, 2020 @23:29

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 27 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës…

RAHOVEC

Tyree Griffin lojtar i ri i Rahovecit

9 March, 2020 @21:44

Nënkampioni aktual i Kosovës dhe ekipi që nuk arriti të përfundojë stinorin në BIBL, duke u tërhequr nga garat, KB…

LIPJANI 68-85 TREPÇA

Fitorja e tretë në katër ndeshjet e fundit për Trepçën

TOPSPORTI/ Arkiv

8 March, 2020 @21:20

Pa shumë telashe, Trepça ka kaluar edhe ekipin e renditur në fund të klasifikimit të Superligës, Lipjanin, duke shënuar kështu…

PEJA - RAHOVECI

E treta rresht për Pejën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

8 March, 2020 @19:18

Skuadra e Pejës e mposhti Rahovecin, duke dominuar totalisht me rezultat 89-70. Peja gjatë gjithë ndeshjes nuk e lëshoi…

FORMACIONET STARTUESE

5-shet startuese: Peja-Rahoveci

8 March, 2020 @17:03

Para derbit, skuadrat kanë bërë të ditura formacionet startuese të tyre. PEJA: Berisha, Hajrizi, Johnson, Sirko dhe Prahl. …

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga