Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Caktohet orari i xhiros 18 në Superligë

Caktohet orari i xhiros 18 në Superligë


25 January, 2021 @21:31

FBK-ja ka caktuar orarin e ndeshjeve të xhiros së 18 në Superligë.

Xhiroja do të hapet më 27.01.2021 me ndeshjen në mes të Peja - Bashkimi nga ora 15:00, derisa nga ora 17:00 luhet ndeshje në mes të Prishtinës dhe Yllit.

TABELA AKTUALE

Më 28.01.2021, Vëllaznimi e pret Trepçën nga ora 15:00, kurse nga ora 17:00 Rahoveci - Prizreni.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga