Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç2: PEJA - PONTE PRIZRENI

Dallimi 15 pikësh në pjesën e parë

Dallimi 15 pikësh në pjesën e parë


2 May, 2021 @17:48

Pjesa e parë e ndeshjes Peja - Ponte Prizreni ka përfunduar me rezultat 34-49 në të mirë të prizrenasve.

Te Ponte Prizreni Kwame Vaughn u tregua i pandalshëm me 17 pikë të shënuara, derisa te Peja koshashënuesi më i mirë ishte Dardan Berisha me 9 pikë


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga