Të gjitha lajmet

STORIES

Dardani n’TOP formë

Dardani n’TOP formë


17 April, 2020 @20:21

Basketbollisti më i mirë i Kosovës, Dardan Berisha, formën e tij po e mban mirë edhe në kohëra pandemie.

Në një postim të tijin në Instagram Stories, Dardani është parë duke shutuar nga largësia në oborr.

E saktësia e shutave të tij të mbledhura në të gjitha stories të postuara është 12/10.

Dardan Berisha

Në ndërkohë, Dardani si kapiten i Kosovës ka dhënë edhe mesazhin për të qenë aktiv dhe që të rrini në shtëpi, në këtë kohë.

CHELSEA

Humbja e shkarkon!

Foto: Getty Images

19 January, 2021 @13:37

Frank Lampard do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseat, nëse ai e humb ndeshjen kundër Leicester City, raportojnë…

MEDIA TALK

Cristiano Ronaldo, rikthimi senzacional i mundshëm

Foto: AFP

19 January, 2021 @13:08

Tifozët e Manchester United mund të ëndërrojnë për rikthimin e Cristiano Ronaldos në Old Trafford. Ylli portugez ishte larguar nga…

WERDER BREMEN

Rashica i gatshëm për rikthim nga minuta e parë

Foto: Getty Images

19 January, 2021 @12:50

Milot Rashica pritet që sot të luaj nga minuta e parë në derbin ndaj Borussia Mönchengladbach, shkruan calciomercato. Anësori…

TORINO

Zgjedhet trajneri i ri i Vojvodës dhe Ujkanit te Torino

Foto: imagephotoagency.it

19 January, 2021 @12:32

Skuadra nga Serie A, Torino ka gjetur trajnerin e ri, pas shkarkimit të Marco Giampaolos. Klubi italian ka zyrtarizuar…

SULMUESI KROAT ME PËRVOJË

Mario Mandzukic “me letra” i Milanit

19 January, 2021 @12:13

Sulmuesi kroat me përvojë të madhe, Mario Mandzukic, është lojtar i ri i Milanit. Para pak çastesh Milan ka zyrtarizuar…

Të gjitha lajmet nga