Të gjitha lajmet

STORIES

Dardani n’TOP formë

Dardani n’TOP formë

17 April, 2020 @20:21

Basketbollisti më i mirë i Kosovës, Dardan Berisha, formën e tij po e mban mirë edhe në kohëra pandemie.

Në një postim të tijin në Instagram Stories, Dardani është parë duke shutuar nga largësia në oborr.

E saktësia e shutave të tij të mbledhura në të gjitha stories të postuara është 12/10.

Dardan Berisha

Në ndërkohë, Dardani si kapiten i Kosovës ka dhënë edhe mesazhin për të qenë aktiv dhe që të rrini në shtëpi, në këtë kohë.

PRISHTINA STATS

Alihodzic i vetmi te Prishtina me mbi 200 kërcime

TOPSPORTI / A.P

17 April, 2020 @17:05

Njëri ndër lojtarët më të mirë të Prishtinës, Fahro Alihodzic, ka qenë më i miri te Prishtina edhe sa i…

NGA FEDERATA

Arrijnë donacionet e FIBAs për FBK-në

17 April, 2020 @12:30

Kanë arritur dy donacionet e FIBA-s për Federatën e Basketbollit të Kosovës (FBK). Bëhet fjalë për terrenin e lojës 3x3,…

PRISHTINA STATS

Myles mbret i asistimeve bardhekaltër

17 April, 2020 @0:21

Amerikani që luajti edhe për Kosovën, Divine Myles, ka qenë mbret i asistimeve për Prishtinën këtë stinor në Superligë. …

PRISHTINA STATS

Myles dhe Alihodzic, motorët e Prishtinës në 2019/20

TOPSPORTI/ A. P.

16 April, 2020 @23:08

Dy basketbollistët e Prishtinës që kanë qenë motorë të skuadrës në stinorin e anuluar 2019/20 janë Fahro Alihodzic dhe Divine…

CHRIS MARMARINOS

Selektori i Kosovës: Qëndrojmë të bashkuar përballë kësaj sfide globale

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

14 April, 2020 @12:53

Përzgjedhësi i Kosovës në basketboll, Christos Marmarinos, ka folur për faqen zyrtare të FBK-së sot, duke dhënë mesazh për të…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga