Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PEJA - PONTE PRIZRENI

Edhe 10 minuta deri në fund, Ponte Prizreni afër fitores

Edhe 10 minuta deri në fund, Ponte Prizreni afër fitores


2 May, 2021 @18:23

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes Peja - Ponte Prizreni, e cila po zhvillohet në kuadër të serisë gjysmëfinale të Play Off-it.

Në 10 minutëshin e fundit Ponte Prizreni ka hyrë me avantazh, pasi ka epërsinë prej 18 pikëve, pranë rezultatit 50-68.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga