Të gjitha lajmet

PJESA E PARË: TREPÇA - BASHKIMI

Epërsi dyshifrore në ndeshjen Trepça - Bashkimi

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Epërsi dyshifrore në ndeshjen Trepça - Bashkimi

16 January, 2020 @19:40

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Bashkimi.

Pas 20 minutave lojë, rezultat shënon 37-25 në favor të skuadrës mitrovicase.

Dj Hanes me 14 pikë është më i miri te Trepça deri më tani, kurse te Bashkimi Terik Bridgeman me 6 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.

TREPÇA - BASHKIMI

Ç1: Rezultati i ngushtë në Mitrovicë

16 January, 2020 @19:16

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 18-15 në të mirë të Trepçës. Dj Hanes me 9 pikë është më i…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Trepça - Bashkimi

TOPSPORTI / A.P

16 January, 2020 @18:57

Janë caktuar pesëshet e para të Trepçës dhe të Bashkimit. TREPÇA: Dj Hanes, Valdrin Haxhiu, Besnik Azemi, Shpat Syla, Malik…

FERONIKELI - RAHOVECI

Rahoveci lehtë ndaj Niklit

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

16 January, 2020 @18:47

Një fitore të lehtë e regjistroi nënkampioni i Superligës së Kosovës, Rahoveci, duke e mposhtur Feronikelin me rezultat 72-104. …

FERONIKELI - RAHOVECI

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores

16 January, 2020 @18:14

Rezultati në ndeshjen në mes të Feronikelit dhe Rahovecit, pas 3 çerekëve është 43-75 në të mirë të vreshtarëve. Joshua…

PJESA E PARË: FERONIKELI - RAHOVECI

Thellohet epërsia, përfundon pjesa e parë

16 January, 2020 @17:46

Rahoveci e mbylli pjesën e parë kundër Feronikelit me rezultat 26-60. Joshua McFolley me 22 pikë, aktualisht është duke shkëlqyer…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga