Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GOLDEN EAGLE YLLI

Gëzim Morina vazhdon me kampionin

Gëzim Morina vazhdon me kampionin


21 July, 2021 @19:34

Kampioni aktual i Superligës së Kosovës, Golden Eagle Ylli, po vazhdon me përgatitjet për stinorin e ri.

Ylli ka vazhduar kontratën e Gëzim Morinës edhe për një stinor.

Morina ishte njëri ndër më të mirët e skuadrës në stinorin e kaluar, ku Ylli fitoi titullin kampion në Superligë dhe në Ligën Unike.

Përveç Gëzimit, kontratën e vazhdoi edhe Erjon Kastrati, derisa në skuadër erdhën lojtarët si: Leon Neziri, Mikaile Tmusic, Tamas Bruce, Rashun Davis e Barret Benson.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga