Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Bashkimi-Drita

Highlights: Bashkimi-Drita


6 March, 2022 @0:31

Trajneri i ri i Bashkimit, Dragan Radulovic, ka nisur me fitore aventurën e tij në Superligë të Kosovës, derisa fitorja e prizrenasve as nuk është diskutuar në këtë ndeshje, për shkak të kundërshtarit të pa imperativ në Superligë.

TABELA AKTUALE

Momentet e ndeshjes:

RAPORTI I NDESHJES


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga