Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Drita-Prishtina

Highlights: Drita-Prishtina


13 January, 2022 @23:12

Prishtina nisi vitin 2022 me fitore të pritur ndaj Dritës sonte.

Bardhekaltërit që luajtën në terrenin e tyre në cilësinë e mysafirit mposhtën gjilanasit e fundosur në renditje me rezultat të thellë, 64-117.

Shikoni momentet më të mira të ndeshjes.

Me fitore Prishtina ka bërë bilansin 8-7, ndërsa Drita mbetet skuadra e vetme në elitë pa fitore, me bilans ekstrem negativ, 0-15.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga