Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

FOTO / Shqipron Berisha

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli


11 April, 2021 @20:58

Rahoveci e mposhti Yllin me rezultat 84-70 dhe u kualifikua në gjysmëfinale të Play Offit.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


PEJA - VËLLAZNIMI

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

FBK Superliga

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

11/04/21 @ 20:11

Ç3: PEJA - VËLLAZNIMI

Peja afër fitores përballë Vëllaznimit

FBK Superliga

Peja afër fitores përballë Vëllaznimit

11/04/21 @ 20:03

Ç2: PEJA - VËLLAZNIMI

Thellohet dallimi i rezultatit në Karagaç

FBK Superliga

Thellohet dallimi i rezultatit në Karagaç

11/04/21 @ 19:29

Ç1: PEJA - VËLLAZNIMI

Peja e nis furishëm ndeshjen me Vëllaznimin

FBK Superliga

Peja e nis furishëm ndeshjen me Vëllaznimin

11/04/21 @ 19:15

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Vëllaznimi

FBK Superliga

Pesëshet e para: Peja - Vëllaznimi

11/04/21 @ 18:57

RAHOVECI - GOLDEN EAGLE YLLI

Rahoveci me fitore bindëse siguron gjysmëfinalen e Play Off-it

FBK Superliga

Rahoveci me fitore bindëse siguron gjysmëfinalen e Play Off-it

11/04/21 @ 18:42

Ç3: RAHOVECI - YLLI

Rahoveci thellon akoma më shumë epërsinë përballë Yllit

FBK Superliga

Rahoveci thellon akoma më shumë epërsinë përballë Yllit

11/04/21 @ 18:22

Ç2: RAHOVECI - YLLI

Pjesa e parë me dallim 16 pikësh

FBK Superliga

Pjesa e parë me dallim 16 pikësh

11/04/21 @ 17:46

Ç1: RAHOVECI - YLLI

Daniel shënon në sekondën e fundit, Rahoveci avancon çerekun e parë

FBK Superliga

Daniel shënon në sekondën e fundit, Rahoveci avancon çerekun e parë

11/04/21 @ 17:25

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - GoldenEagle Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Peja - GoldenEagle Ylli

12/05/21 @ 00:21

PAS TRIUMFIT

Egzon Kuqi: Nuk do të ndalemi

FBK Superliga

Egzon Kuqi: Nuk do të ndalemi

11/05/21 @ 23:17

PAS NDESHJES

Erjon Kastrati: Rezultati 3-0 nuk ka qenë real

FBK Superliga

Erjon Kastrati: Rezultati 3-0 nuk ka qenë real

11/05/21 @ 22:59

REAGIMI I KLUBIT NE FACEBOOK

Peja: Rikthehemi fuqishëm vitin tjetër

FBK Superliga

Peja: Rikthehemi fuqishëm vitin tjetër

11/05/21 @ 22:50

REAGIMI I KLUBIT NE FACEBOOK

GoldenEagle Ylli: Po shndritë si asnjëherë më parë

FBK Superliga

GoldenEagle Ylli: Po shndritë si asnjëherë më parë

11/05/21 @ 22:45

FINALS: PEJA - YLLI

Fitore edhe në ndeshjen e tretë, Ylli shpallet kampion i Kosovës!

FBK Superliga

Fitore edhe në ndeshjen e tretë, Ylli shpallet kampion i Kosovës!

11/05/21 @ 22:04

Ç3: PEJA - YLLI

Zgjohet Ylli, përmbyset rezultati!

FBK Superliga

Zgjohet Ylli, përmbyset rezultati!

11/05/21 @ 21:38

Ç2: PEJA - YLLI

Peja shkon në pushim me avantazh

FBK Superliga

Peja shkon në pushim me avantazh

11/05/21 @ 20:55

Ç1: PEJA - YLLI

Epërsi 10 pikëshe e Pejës në çerek të parë

FBK Superliga

Epërsi 10 pikëshe e Pejës në çerek të parë

11/05/21 @ 20:39

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

11/05/21 @ 20:11


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga