Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prishtina-Bashkimi

Highlights: Prishtina-Bashkimi


22 January, 2023 @15:20

Prishtina nën drejtimin e Ahmet Kandemirit ka vazhduar me fitore, duke e arritur të katërten me rend, ndërsa Bashkimi nuk ka arritur t’i bëj ballë kryeqytetasve në këtë ndeshje.

Prishtina vs Bashkimi

Raporti i duelit dhe Tabela aktuale

Momentet më të mira të ndeshjes:

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga